S.s.s.

Aklınızda soru işareti kalsın istemeyiz.

Sorularla Biz

Aradığınız ve aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Makale Siparişi

İçerik siparişi verdikten sonra 72 saat içerisinde teslimatı gerçekleştiriyoruz. Pazar gününe denk gelen süre içerisinde 96 saat içerisinde teslimat yapıyoruz.

Evet; memnun kalmadığınız, istediğiniz standartlarda olmadığını düşündüğünüz makaleleri iade edebilir, yerine yeni makaleler yazdırabilirsiniz.

Çarşı Medya bünyesinde hizmet veren bir içerik ajansı olan Makale Çarşısı, sektörde 7 yıldır kesintisiz hizmet veren bir firmadır. Eskişehir merkezli olmak üzere 2 ofisten 20 yazar, 4 editör, 2 yayın sorumlusu ile hizmet sunan firmamız; içerik yazımı ve editörlük hizmetleri sunmaktadır. Sektörde bu alanda hizmet sunduğunu iddia eden şahıs ve ekiplerin ek iş olarak yazarlık yaptığı ya da merdiven altı hizmet sunduğu düşünüldüğünde tek işi içerik yazımı olan bir firmayla çalışmanın farkını yaşayacaksınız. Faturalı olarak ve süresiz garanti ile içerik satışı Türkiye’de sadece Makale Çarşısı’nın sunduğu bir standarttır.

 

 

 

Hazır Makale Satışı

Semantik Makale

Normal içeriklerin hazırlanmasında; standart kelime kullanımı, iyi bir konu araştırması ve kaliteli konu anlatımı yeterlidir. Semantik makale çalışmalarında; ilişkili kelime öbekleri bulunmalı, arama motoru kelime alt yapıları kullanılmalı ve yabancı kaynaklı kelime buluculardan arşiv çıkartılmalıdır. Oluşturulan makale iskeletinden sonra semantik başlık ve alt başlıklar hazırlanarak plan dâhilinde içerik yazılmalıdır. Semantik çalışmalar, normal makale yazımlarına göre oldukça zorlayıcı ve vakit isteyen bir süreç oluşturuyor.

Arama motorlarında yükselmek istediğiniz anahtar kelime ve ara kelime grupları üzerinden bağıntılı kelime araştırması ve bu kelimelerle oluşturulan çatı çerçevesinde içeriğin oluşturulmasıdır. Semantik makaleler, Google başta olmak üzere arama motorlarının en sevdiği içerik türüdür. Bu türde içerikler sayfanızı 3 aylık bir süreçte zirveye oynatmaktadır. 20 seo uyumlu makalenin gücünü 1 semantik makaleyle yakalamak mümkündür.

Editörlük Hizmeti

Evet, garantili editörlük hizmeti sunuyoruz. Bizden kaynaklı bir problem yaşarsanız –ki bugüne kadar hiç yaşamadık- bütün zararınızı karşılıyoruz. Editörlük, panel yönetimi ve seo konusunda oldukça tecrübeli bir editör kadromuz sitelerinizi yönetiyor. Dilerseniz sözleşmeli olarak da çalışabiliyoruz.

İçerik Kontrolü

Evet, içeriklerimiz 2 farklı kontrol aracında (copyscape ve özel yazılım) test edildikten sonra tarafınıza iletilmektedir. Bunun yanı sıra; içerik başlıkları, editörümüz tarafından manuel olarak arama motorlarında benzersizlik kontrolüne sokulmaktadır.

Makale siparişiniz hazırlandıktan sonra ekip editörümüz 2 farklı yazılımdan içeriklerinizi test ediyor. Testten geçen makaleler yayın sorumlusu tarafından yazım, noktalama ve imla kontrolünden geçiyor. Sonrasında içeriklerinizin teslimatını yapıyoruz.

Canlı Destek
x
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?