Seyahat / Gezi

Size ve sektörünüze uygun kategorideki örnek içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.

Seyahat / Gezi ÖRNEKLERİ

Kapalı Çarşı Ramazan Bayramı Süresince Açık mı?

DİKKAT; 24 Mayıs Pazar günü KAPALI ÇARŞI AÇIK MI KAPALI MI NET BİLGİ İÇİN 0(212) 519 12 48 NUMARASINI ARAYABİLİRSİNİZ. Dünyada sayılı kapalı ..

Seyyah Olmak İçin İpuçları

Dünyayı dolaşmak sizin için de bir tutku haline geldiyse, bazı küçük taktikler sayesinde hem oldukça ekonomik hem de fazlaca eğlenceli yolculuklar için ayağa ..

Eskişehir’de Görülecek Yerler

İç Anadolu bölgesinin güzide şehirlerinden birisi olan Eskişehir gerek konumu bakımından gerekse tarihi yerleri bakımından gezilmesi gereken şehirlerdendir. Günü birlik ..

Dünyanın Yedi Harikası ve Özellikleri

Dünyanın çeşitli bölgelerinde bulunan, birbirinden güzel ve tarihi eserlerin bulunduğu Dünyanın Yedi Harikası listesi MÖ 2. yüzyılda son şeklini almıştır. ..

Dünyanın En Yüksek Binaları

Teknolojinin gelişmesi ile her alanda olduğu gibi bina yapımı ve inşaat alanında da insanlık oldukça ileri düzeye geldi. Dünyanın en yüksek binaları çeşitli ..

Dünyanın En Huzurlu Şehirleri Hangileri?

En çok merak edilen ve üzerinde araştırmaların yapıldığı konulardan biri de yaşanlabilecek en huzurlu şehirlerin hangisi ile ilgili olduğu olabiliyor. Bu araştırmalar insanların ..

Dünyadaki En Uzun 10 Bina

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yapı sektöründe de büyük ilerlemeler yaşandı ve yerden yüksekliği çok fazla olan binalar artık bir gelişmişlik ve güç ..

Ölmeden Önce Gezilmesi Gereken Yerler

Her seyahat tutkununun bir gün hayalidir dünya turu yapmak. Bu hayali barındıranlar için daha önce hiç görmediği yerlerde bulunarak oranın tarihi havasını solumak ..

Kış Tatili İçin Gidilecek Yerler

Karlar altında bembeyaz bir kış tatili ile yoğun iş temponuza kısa bir mola verin. İsterseniz kayak yapın isterseniz de tarihi kalıntılar arasında, güzel bir manzara eşliğinde ..

Antalya’da Görülecek Yerler

Yaklaşan yazla birlikte tatil ve gezi planları yapmanız doğaldır. Bu yaz gezi turlarından biri için Akdeniz yani Antalya’yı seçmeyi düşünüyorsanız sizlere gezilip ..

Canlı Destek
x
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?