Haber

Size ve sektörünüze uygun kategorideki örnek içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.

Haber ÖRNEKLERİ

Gündemi sizin için takip anlık ediyoruz. İşte haber içerik örneklerimiz

Kaçırdınız! Bu Projelerin Satışı Tamamlandı!

Sinpaş GYO güvencesiyle satın alabileceğiniz konutlar, özel konut projelerinin duyurulmasından kısa süre sonra tükenmeye başladı. Pek çok duyuru yapılarak, kalan konut ..

Turistlerin garip dediği türk yemekleri

Türkiye' Ye Gelen Turistler Hangi Yemekleri Tuhaf Karşılıyor Geleneksel yemeklerimizin artık tüm Dünya'ya ulaşan bir şöhrete sahip olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak, ..

Türkiye’de organik gıda pazarı neden güçleniyor

Türkiye'de Günden Güne Büyüyen Bir Pazar Organik Gıda Medeniyetin artık birçok noktada müdahalesinin; normal yediğimiz meyve ve sebzelere de bulaşması ..

Balans güneşli yatırım fırsatları sunuyor

Ofis Yatırımı Yapmak İsteyenler Balance Projede Buluşuyor Modern ve geleceğe yönelik bir ofis yatırımı yapmak istiyorsanız siz de yerinizi Balance Güneşli’de ayırabilirsiniz. ..

Sinpaş GYO satışı devam eden projeler

Sinpaş GYO İstanbul projeleri ile şehrin en güzel bölgelerinde ve muhteşem mimari yapılarıyla eser niteliğinde sunumlar yapılıyor. Satışı devam eden projeler şu şekildedir; Gökorman Ümraniye ..

Fenerbahçe Avrupa Sahnesine Çıkıyor

Aykut Kocaman yönetimindeki Fenerbahçe yeni sezona ümitli başlıyor. Hazırlık maçlarındaki performansı taraftarı mutlu etmese de hocanın vaatleri ve takımın inancı umut ..

Paul Walker Nasıl Öldü?

Hızlı ve Öfkeli serisinde Brian O’Conner rolüyle gönüllerde taht kuran Paul William Walker 2013 yılında geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybederek sinema dünyasını ..

A Kadro Adaylarının Sorunları

Teog sistemindeki değişikliklerden sonra gözler ÖSYM ve diğer kurumlara çevrildi. İİBf mezunu yüz binlerce aday atama sisteminde değişiklik bekliyor. Önce KPSS A Grubu ..

New York’taki Araçlı Saldırı ve Artan Saldırıların Nedenleri

Manhattan’da gerçekleştirilen araçlı saldırıda 8 kişi hayatını kaybetti, 11 kişi yaralandı. Yaralıların durumu kritik değil. Yetkililerce yapılan açıklamalarda ..

Borç Yapılandırmasından Son Güne Gelindi

Bakan Ağbal, vergi borcu ikinci taksiti için son gün uyarısında bulundu. Yapılandırmaların ikinci taksiti için son tarih 31 Mayıs 2017. İkinci ödemeyi aksatanlar söz ..

Memura ve Emekliye Bayram Müjdesi

Ağustos ayında verilecek karara bağlı olarak memura ve memur emeklisine ikramiye verilmesi söz konusu. Üstelik ikramiye verilmeye karar verilirse SSK ve Bağ-Kur emeklileri de bu ikramiyeden ..

Avusturya’daki Seçimlerin Türkiye ile Müzakere Sürecine Etkisi

Avusturya’da 15 Ekim’de gerçekleştirilen genel seçimler muhafazakar sağ Avusturya Halk Partisi’nin (ÖVP) zaferiyle sonuçlandı. Parti başkanı genç ..

Canlı Destek
x
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?