Müşterilerimizden

Onlar bize güvendi ve başarılarına ortak olduk. Sizi de burada görmekten onur duyarız.

Mutlu Müşterilerimizden

Siz kıymetli müşterilerimize bizleri değerlendirdiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Derimod Deri Konfeksiyon Paz. San. ve Tic. AŞ

Derimod Deri Konfeksiyon Paz. San. ve Tic. AŞ

"Online satış sitemizde yıllardır ürün içeriklerimizi özenle hazırlayan Çarşı Medya'ya teşekkür ederiz. Her aşamada sınırsız ilgi ve söz verildiği gün yapılan teslimatlar ile işlerinin ehliler. "

Peyker Tilbe Bayram Sportive A.Ş

Peyker Tilbe Bayram Sportive A.Ş

"Çarşı Medya ile www.sportive.com.tr sitemizin içerikleri konusunda çalışma sağladık. Oldukça memnunuz. Teşekkür ediyorum."

Av. Mehmet Ali Helvacı

Av. Mehmet Ali Helvacı

"Çarşı Medya ile uzun yıllardır seo ve editörlük alanında çalışıyorum. İstediğim tüm kelimelerde resmi sitemin birinci sıraya gelmemi sağladılar. Her içerik projemi sorunsuz yürüttüler. Site tasarımlarımı yaptılar. Başarısız oldukları hiç bir alan yoktur. Sitelerim onlara emanet."

Dt. Şükrü Sünger

Dt. Şükrü Sünger

"Resmi web sitemi hazırlayan Çarşı Medya harika iş çıkardınız. Hayalimin ötesinde çok güzel detaylar var. Randevu sistemi için teşekkür ederim. Aylık editörlük hizmetiniz yıllardır devam ediyor ve artış yapmak istiyorum. Sosyal medya alanında da başarılısınız. Emeklerinize teşekkürler. "

Av. Yasemin Mersin

Av. Yasemin Mersin

"Güvendiğim bir kurum, resmi web sitemin her detayında emekleri var. Düzenli çalışmaları, yenilikleri, etkileri, sektörde geniş bir yer elde etmeleri takdire şayan ancak sürpriz değil, çok iyi işler yapıyorlar. Şansınız bol olsun. "

Recep Çatalkaya

Recep Çatalkaya

"Hatırlamadığım kadar uzun yıllardır sizinle çalışmaktan çok mutluyum. İstanbul gibi güçlü bir sektörde markamı ön plana çıkarmayı başardınız. İçerikleriniz net bir şekilde kaliteli. Müşterilerimin geri dönüşleri çok iyi. Yolunuz her zaman açık olsun. "

Turkuvazsoft Hakan Dirlik

Turkuvazsoft Hakan Dirlik

"Uzun zamandır siteden sipariş veriyorum, iletişim konusunda hiçbir sorunumuz yok. İçeriklerimi zamanında teslim alıyorum. 48 saat vaatlerinden şaşmadılar. Emeklerine sağlık. "

Tunahan Arslanoğlu Hun Türk Yapı

Tunahan Arslanoğlu Hun Türk Yapı

"Tek kelimeyle harika, asla bu kadar profesyonel beklemiyordum. Beklentimin üzerinde. VIP içerik hizmeti alıyorum. Hayal edebileceğimden çok daha mükemmel olduğunuzu söylesem abartmış olmam. Başka bir firmanın kurup bıraktığı sitemi çok güzel bir şekilde tamamladıklarında tanışmış olduk. Elinize sağlık :)"

Acarsoy Nakliyat

Acarsoy Nakliyat

"Yeni tanıştığım bu firma profesyonel ve sahibi ile iyi anlaştık. İsteklerimin hepsini yerine getirdiler. Editörlük hizmetleri uzun içeriklerde bile kaliteyi bozmamaları benden tam puan aldı. Çalışmalarımız sürecek. Teşekkür ederim. "

Promosyon Bank

Promosyon Bank

"Ürün tanıtımları ve blog siparişlerimizi zamanında gönderirler. Kaliteleri ortada. Çarşı Medya ile çalıştığımız için mutluyuz. "

Hızlıbul.com

Hızlıbul.com

"Firmamızdaki en başarılı işletmelerden biri, kendi alanında harikalar yaratıyor. Bize şunu hatırlatıyor; bir işte başarılı olduğunuzu göstermek için bazen ihtiyacınız olan sadece Çarşı Medya'dır."

gulusestesigi.com

gulusestesigi.com

"Ben bir diş hekimiyim ve oldukça yoğunum. Çarşı Medya'dan önce çalıştığım firmanın bana kopya içerikler sattığını anlamam uzun sürdü. Ancak farkedince gerçekten profesyonel bir firma bulmak istedim. Şimdi tüm site projelerimi gözüm kapalı emanet edebileceğim biri var. Teşekkür ederim, kaliteniz daim olsun. "

Opr. Dr. Evren Helvacı

Opr. Dr. Evren Helvacı

"Uzun süredir Çarşı Medya ile çalışıyorum. Hizmetlerinden oldukça memnunum. Tüm sitelerim ve sosyal medya yönetimim onlarda. Emekleriniz için teşekkür ederim. "

RS İnternet Pazarlama A.Ş.

RS İnternet Pazarlama A.Ş.

"Çarşı Medya'dan 1 yıldan uzun süredir editörlük hizmeti alıyoruz. 8 sitemiz onlara emanet ve gerçek bir profesyoneller. Teşekkür ediyorum. "

Fatih Topal

Fatih Topal

"Seo çalışmalarımızda içerik desteğini yıllardır Çarşı Medya’da alıyoruz. Kaliteli, özgün ve arama motorlu standartlarına uygun içerik çalışmalarıyla her zaman destek oldukları için teşekkür ediyoruz."

Yahya Güloğlu

Yahya Güloğlu

"Merhaba Yaklaşık 1 Senedir Çarşı Medya ile çalışmaktan zevk alıyorum. Kararlı yazarları düzenli ve de %100 özgün içerikler sunan bu firmaya teşekkürlerimi sunuyorum. Eniyisozler.Net Sözler Sitesini Kurmamla Çarşı Medya ile çalışmam bir oldu Çarşı Medya Ailesiyle Tanışmak Benim Gelişme Kapasitemi Bir Nevi Arttırdı Diyebilirim. Yaklaşık 1.5 Milyon Kelimelik Makale yazıldı ve yazılan Makaleler özenle deneyimle % Özqün olarak indexlendi. Çarşı Medya ailesiyle çalıştığım İçin aile üyesi herkese teşekkür ediyorum saygılarımla Yahya Güloğlu."

Arkadaş Hediyelik Eşya

Arkadaş Hediyelik Eşya

"Hediyelik eşya üzerine eticaret sitelerim 2 yıldır Çarşı Medya ya emanet. Çalışmalarından son derece memnunum. Kaliteli içerik, ürün girişi ve bir çok farklı alanda verdiğiniz hizmetler için minnettarım. "

Enes Yıldız

Enes Yıldız

"Hürriyet Emlak ve Yaşam sitemiz için 3 aydır editörlük hizmeti alıyoruz. Yazıların kalitesi, özgünlüğü ve yaratıcılığından dolayı mutluyuz. Gerçek profesyoneller. "

ÖZGÜR

ÖZGÜR

"Uzun süredir sitelerimiz için kendilerinden destek alıyoruz hiç bir sorun yaşamadığım gibi öyle bir alışkanlık oldu ki gönderilen makaleyi kontrol etmeden bile sitenize atabilirsiniz. Kaliteli içirik yazarlığı konusunda gerçekten başarılılar."

Canlı Destek
x
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?