Hakkımızda

Taviz vermediklerimizle ulaştığımız başarımızı bize güvenenlere borçluyuz.

BAŞARI İSTENMEDİĞİ YERE GELMEZ!

Müthiş bir adanmışlık yoksa, muhteşem bir başarı da yoktur.

İçerik endüstrisinin büyük bir bölümünün elimizde geliştiğini iddia edersek, abartmış olmayız. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) gibi profesyonel hizmetler ve çözümler sunarak zenginleştirilmiş geniş portföyümüze baktığınızda haklı çıkacağız.  Web Sitesi Tasarımı ve Geliştirme, İçerik Oluşturma ve Editörlük Servisi, Sosyal Medya Pazarlama ve Geliştirme.

Evet, bunları biz yaparız ve yaklaşık sekiz yıldan beri yapıyoruz. Profesyonel yeteneklerimiz ve engin tecrübemiz sayesinde, panelimizde dünyanın dört bir yanından yüzlerce, yüksek profilli müşterimiz var. Bu müşteriler bize güveniyor kaliteli ve zamanında hizmetler sunarak her zaman güvencelerini koruyoruz.

Semantik Makale Hikayemiz…

2014 yılında Google Analitik yapısını incelerken keşfettiğimiz özellikler oldu ve bunları bir araya getirdik. Çok heyecanlı ve şaşkındık. Hemen bir site açıp bulduklarımızı uyguladık ve açıldığı gün indekslenen makaleler birinci sırada yerini almıştı. Daha sonra bunu müşterilerimizle de paylaşmamız gerektiğini anladık. Biraz araştırınca aslında bulduklarımızın 2001 yılında ortaya atılan ama kimse tarafından değer görmemiş semantic kod olduğunu anladık.  Ancak bu kod programlama ile ilgiliydi. Biz içerik alanında bunu kullanacaktık.

Semantik makaleyi Türkiye’de ilk duyuran biz olduk. Hatta alan adını aldık ve sistemi kurumsallaştırmak istedik. Yabancı ya da yerli firmalarda işe yarayan teknik dünyaya yayıldı. Yalnız semantik makalenin ülkemizde popüler olması 2019’u buldu. Şimdi her yerde LSI, anlamsal bütünlük gibi özür dileyerek zırvalıklarla makale pazarlamasında semantik makale yazdığını iddia edenler yerini aldı.

Balon hızla söndü çünkü semantik verilerle nasıl başarılı olduğumuz sırrını kimseye açıklamadık. Sadece benzer anahtar kelimeler kullanılarak semantik makale yazdıklarını düşünmeniz doğal ama bazen görünüş yanıltıcıdır. Ayna ile bakmak gerekir.

Diğer Gelişmelerimiz…

Daha sonra incelemelerimiz sürdü, analizlerde bir de şelale makale tekniğini geliştirdik. Mükemmel şekilde çalışıyor ve biz bunu içeriklerimizde kullanıyoruz. Asla farklı bir fiyat ya da pazarlama tekniği kullanmadan içimizden gelerek yapıyoruz. Çünkü ismini duyurursak her yerde karşınıza çıkabilir. Sadece bize ve müşterilerimize özel kalmasını istedik.

Son olarak yeni bir analitik üzerinde çalışıyoruz. Yalnızca çok zor, çok zaman alan ve normalden üç kat daha fazla emek vermeyi gerektiren bir sistem. Onu şuan bekletiyoruz. Adını şimdilik araştırmalarımızın kaynağı olan analitik kelimesinden aldık ve Analitik Makale olarak basitleştirdik. Bu ibare sadece tez yazımında karışınıza çıkar. İnternete analitik makale yazdığınızda şuan için bir sonuç var. Yabancı dilini denerseniz sadece içerik analizinin nasıl yapıldığını anlatırlar. Yani bu ismi duyarsanız ve analitik makale yazdıklarını iddia ederseler gülüp geçiniz. Bir de dipnot verelim; tek bir makale ile neler yapılacağını gördüğünüzde artık SEO’ya gerek duymayacaksınız.

Bunu da hazıra konmayan, taklit etmeyen, kendini yücelten sözlerle tasvir etmeyen Çarşı Medya çalışanlarından başkası bulamazdı. Neysek oyuz.

Ayrıca….

Sponsor olduğumuz gençlerin mutluluklarını da size bu sayfadan göstermek istedik. Mutluluk paylaştıkça artsın, bu gençlerim ilhamı herkese yayılsın istedik. Uğur olduğumuzu düşünüyorlar çünkü formalarımızla hiç maç kaybetmediler. Çok yakışmış değil mi?

Artık bizi daha iyi anladığınıza göre Çarşı Medya’ya Hoşgeldiniz!

İçerik Mi? Size Vaat Edileni Alamamaktan Sıkıldınız Mı? 

Yenilikçi içerik basitçe devrin kralıdır ve onu kelimelerin kümesi ile taçlandırırız. Kaliteli içerik dikkat çeker, ilham verir ve herhangi bir marka için çok önemlidir. İçerik oluşturma, web geliştirme veya tanıtım etkinliğinde en önemli görevlerden biridir.

İçerik, nette eşsiz olmalı..

Biz sizin için yaratıyoruz.

Makale tarzımızın amacı genellikle, arama motoru sonuçları aracılığıyla ziyaretçileri site alanına çekmektir; aynı zamanda ziyaretçinin ürünü veya hizmeti alma gibi istenen işleme yönlendirilmesini sağlamaktır.

Farklı konularda site içerik makalesi, site hizmet makalesi, tanıtım yazısı, haber güncellemesi, forum, blog, yorum gibi alanlarda çalışıyoruz.

Makalelerimizi size göndermeden;  okuyoruz, hata varsa düzenliyoruz, makale içinde herhangi bir benzer cümle başka makalede var mı diye özel programınızdan yardım alıp, %100 onay aldıktan sonra size gönderiyoruz.

Google ile Anlaşamadınız mı? Yüksek Meblağlar Ödeyip Sonuç Alamadınız Mı?

O zaman, Çarşı Medya Gururla Sunar!!

SEO denetim, danışmanlık, SEO araç ve tekniklerinin pratik uygulaması ve web sitelerinin yeniden tasarımı ve yenilenmesini içeren kapsamlı bir SEO hizmeti sunuyoruz. Bu, birkaç ay boyunca puanınızı arttıran eksiksiz bir pakettir.

Web Siteniz İstediğiniz gibi Olmadı Mı? Logonuz mu Kötü? İsim Bulamadınız Mı?

O zaman, Çarşı Medya’yla Daha Önce Tanışmadınız!

Kalkınma tarafından bakıldığında, hiçbirşey bizim için ikinci bir seçenek değildir. Müşterilerimiz için şaşırtıcı sonuçlar üreten siteler hazırlayabiliriz. Çünkü, yazılımları geliştirirken güzel bir sanat ve teknoloji karışımı oluşturmaya çalışıyoruz. Üstelik bu işlemleri çok kısasüreler içinde tamamlıyoruz.

Sitenize Kopya Makale Mi Gönderiyorlar! Çözünürlüğü Düşük Resimler Mi? Kalitesiz İçerik Mi?

Yooyoo siz kesin bizimle tanışmadınız! O zaman buyurun!

Müşterilerimizin sitelerini içerik ve editörlük hizmetlerimiz ile şenlendiriyoruz.  Aslında müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde bir adım önde kaldığımız oluyor.

Basitçe, her şeyi mükemmel ve müşterilerimize en iyi şekilde vermeye kendimizi adamış bulunuyoruz.

Hizmetlerimizin kalitesini değerlendirmek için, burada hizmetlerimiz bölümüne gidin, ihtiyaç duyduğunuz ve beklediğiniz her şeyi bulacaksınız. Biz sektördekilerin aksine sadece iddia etmiyoruz, yapıyoruz ve teslim ediyoruz... Son teslim tarihi, kalite, yenilik ve mükemmellik şirket değerlerimizdir ve onlarla gurur duyuyoruz.

  • % 100 eşsiz içerikler üretiriz,
  • Taslaklarımız oldukça düzenlidir,
  • Kaliteli içeriklerle sizi her zaman şaşırtırız,
  • Görsel olarak en iyisini sunarız,
  • Editörlerimiz hazırlanan planlara harfiyen uyar,
  • Arka planda 200binden fazla içerik hazırladık.
  • Yazarlarımız severek makale yazar, ( bilirsiniz sevmek her işte mükemmeliyete kavuşturur.)
  • En karmaşık işleri sizin için en kolay hale dönüştürürüz,
  • Google bizi sevdiği kadar sizi de sevecektir. ( bunun için uzmanlarımız en güncel istatistikleri uygular)
  • Zamanında teslimata dair tek söz etmemize gerek yok.

Çarşı Medya ilk kurulduğunda “kalite asla tesadüf değildir.” Sloganıyla işe başladı ve bu ilkeden asla ödün vermedi.

Siz de bizimle büyümek, gelişmek isterseniz kocaman ailemizle sizin için her zaman yerimiz var.

Gelin Yeni Bir Pencere Açarak, Daha Geniş Ufuklara Birlikte Bakalım!

Canlı Destek
x
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?