Eskişehir Web Tasarım

Yaptığımız tüm projelerde vazgeçemediğimiz muhteşem üçlü : Modern, Sade, Hızlı.

ESKİŞEHİR WEB TASARIM

Sizi bugüne değil, yarınlara hazırlıyoruz.

Sadece Web Tasarımı Değiliz Dijital Olan Her Şeyiz!

Markanızı yakalayan ve hedef kitlenizi büyüleyen özel ve SEO dostu web siteleri!

“Web sitesi en güçlü pazarlama aracıdır. Modern tasarım trendleri, kolay gezinme ve net mesajlaşma kullanımı sayesinde web siteniz YG'nizi ve genel işletme stratejinizi olumlu yönde etkileyecektir.” Diyen Çarşı Medya ekibi, tam hedeflerinize ve hedef kitlenize uygun web siteleri tasarlar ve geliştirir. Eskişehir web tasarım ihtiyaçlarını 7 yıldır sorunsuz karşılamaktayız...

  • Özel Web Tasarımı
  • Mobil Web Tasarımı
  • Wordpress Geliştirme
  • İşletme Geliştirme
  • Mağaza Geliştirme
  • ASP, PHP Tasarım

Çarşı Medya Web Tasarım Neler Sunar?

Aşağıdakiler %100 gerçeğe dayanan detaylardır, Çarşı Medya daha azını sunmaz. Kalitesi gözle görülürdür. Görüntüsü ideal ama içi boş siteler yapmaz. Sadece çatısını kurup siteyi size teslime etmez. Anahtar teslim işler yapmakla ve bunun için ekstra ücret almamakla gurur duyar.

Çünkü “Herkesin bir web sitesi olmalıdır. Bu rekabet pazarında yer almazsanız, nasıl rekabet edeceğinizi bilemez, geride kalırsınız”

İşte yeni bir web sitesi sahibi olacaklara sunacaklarımız; zaten bir web sitesi sahibiyseniz sizden nelerin esirgendiğini de şimdi öğrenmiş olacaksınız.

Size Özel

İşiniz benzersiz ve web siteniz de öyle olmalı! Tam (ve artan) iş gereksinimlerinize göre özel web sitesi geliştiriyoruz. İşinize hangi web sitesi yakışırı değil, web siteniz işinizi nasıl yüceltiri planlıyoruz.

Mobil Uyumlu

Mobil kullanım geçen yıllara göre %98,7 arttı. Mobilde kullanışlı bir ara yüze %100 ihtiyacınız var. Ancak artık ayrı mobil web sitesi yaptırmak zorunda kalmayacaksınız. Çünkü mobil uyumlu web tasarımları kullanıyoruz. Herhangi bir ziyaretçinin cihazına (akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar veya masaüstü) uyacak şekilde otomatik olarak ayarlamalar yapan harika tasarımlar! Ziyaretçileriniz için akıcı deneyim ve sizin için güncel bir web sitesi!

Düzenlemesi Kolay- Geliştiriciye Gerek Yok

İçeriği, resimleri ve daha fazlasını kendi başınıza güncelleyin! Yalnızca PHP, ASP ve WP gibi içerik yönetim sistemi tabanlı platformları kullanıyoruz. Bu, web siteniz üzerinde daha fazla kontrol sağlar ve kendi başınıza siteyi düzenleyebilmeniz için güven verir.

Pazarlamaya Hazır

Pazarlama için arama motorları için oluşturulmuş web sitesiyle işinizi büyütün! Oluşturduğumuz her web sitesi dijital pazarlama ve SEO düşünülerek geliştirilmiştir. Site yapısından sayfa mizanpajlarına, web siteniz hedef kitleniz, anahtar kelimeleriniz, konumlarınız ve en önemlisi dönüşümleriniz için optimize edilir.

Çarşı Medya Web Tasarımın Diğer Farkları

Web sitesi geliştirirken ana ilkelerimizi sıraladık, şimdi genel özelliklerimize odaklanabilirsiniz. Biz sadece web tasarımda değil, elimizi attığımız her işte en iyisini yaptığımızı önce kendimize kanıtlamalıyız.

Karşılıklı İletişim

Dijital pazarlama ajansı olarak, öncelikle müşterimizin iş hedeflerini anlamaya çalışıyoruz. Daha sonra tüm kararlar bu hedefler göz önünde bulundurularak verilir. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmayacaksa, web sitesi işe yaramaz. Siz konuşursunuz, biz dinleriz… sonra iyileştirme için birçok fikir üretiriz.

Dürüstlüğe Değer Veririz

Dürüstlük ve samimi bir yürekle iş yapmaya inanıyoruz. Size ihtiyacınız olmayan bir şeyi satmayacağız. İşinizi almak için şişirme cümlelerle sizi yanıltmayacağız.

SEO Biliyoruz

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorlarında bulunma sanatıdır. Siteniz arama motorlarında belirgin bir şekilde görünmüyorsa, potansiyel müşteriler işlerini başka bir firmaya verir. Müşterilerimizin birçoğu, SEO çabalarımızı doğrulamak için web tasarımın yanında birkaç aylık SEO hizmeti de alıyor. Çünkü “SEO olmadan siteniz sadece bir gemidir. O gemiyi yüzdüren kaptan SEO’dur.” – Çarşı Medya kurucusu Burak Çal

Üstün Tasarımlar Yaratıyoruz

Yalnızca bir tür tasarlayıp herkese aynısını satmıyoruz. İşiniz için ne ideal olacaksa onu oluşturuyoruz.  Amacımız, işinizi sektörünüzde en iyi oyuncu olarak konumlandırmak ve tüm rakipleri aşmaktır. Birinci sınıf, profesyonel web tasarımı, tüm müşterilerle (mevcut ve potansiyel) güvenilirliği artırır ve sonuçta gelecekteki büyümede yol açar.

Çalışan Kod Yazıyoruz

En son teknolojiyi ve çapraz uyumluluğu kullanarak tüm siteleri kodlamaya zaman ayırıyoruz. Mac veya PC, iPhone veya iPad kullananlar için dahi sitenizin her yere düzgün şekilde yüklenmesi gerektiğine inanıyoruz. İnternet Explorer’ı tercih ettiğiniz tarayıcı olarak kullanıyor olsanız bile (unutmayın bu iyi bir karar değildir), kodumuzu mevcut tüm büyük tarayıcılarda (IE7-9, Firefox, Chrome, Safari) test ettiğinizden emin olun.

Başarımızı Ölçüyoruz

Ziyaretçi takibi, başarımızı ölçmemize ve neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını görmemize olanak sağlar. SEO ile güçlendirilen Web tasarımda aylık raporlar size gönderilir ve her zaman online olarak tam trafik verileri bulunur.

Zamanında Teslim Ediyoruz

Zamanın iş dünyasında para demek olduğunu biliyoruz, bu yüzden (kendimiz ve müşterilerimiz için) gerçekçi son tarihler belirliyor ve onlara bağlı kalıyoruz. Müşterilerimizle sürekli olarak iletişim kurarak ilerleme kaydettikçe güncellemeleri sunmak ve kararlaştırılan lansman tarihiyle başlatılan projeleri almak için iletişim kuruyoruz. Eskişehir’de hizmet veren firmamız 10 adım öne geçmenizi sağlamak içn görevde!

Hızlı, Güvenilir ve Çoğu Kimse İçin Bir Numara!

Çarşı Medya kalitesiyle tanıştıysanız, zaten bir adım öndesiniz.

Web Tasarım ve Yazılım Referanslarımızdan Bazıları

En büyük reklamımız, mutlu müşterilerimizdir.

Canlı Destek
x
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?