Ekibimiz

Yeteri kadar nedeniniz varsa her şeyi başarabilirsiniz.

Emrah

Emrah

"Süpervizör"

Şirketteki görevlerim nedir; yanlış soru, nelerdir olmalıydı. Çok ayrıntıya girmeden sizinle paylaşmak bana keyif verir.

Fikirleri içten içe dövme…

İlham, en beklenmedik zamanlarda gelebilir. Grubumdaki en küçük yayın bile, fikirleri paylaşmak ve ekibi işe dahil etmek için gerekli olabilir. Yayın yapmak için burada tartışmalar daha fazla fikir, fikirlerin rafine edilmesi, ekip çalışmasına dönüştürülmesi için bir avantajdır.

Doğru araçlar ile donanım

Bilgiye kolayca erişildiğinde, süreçler otomatikleşir. Ancak ekibimin programı, zaman geçmeden tam istendiği gibi istendiği saat ve nitelikte teslim edilmelidir. Bunun için verimliliği arttıracak donanım sahip olduğum özelliklerden biri.

Düzen, Plan, Performans

Çalışmalarımızla ilgili tüm dosyaları düzgün bir şekilde düzenlerim ve hızlı bir şekilde dokümanları, e-tabloları ve sunuları grup içinde oluşturup paylaşırım.

Üretken Kalmak

Üretkenliği otomatikleştirdim. Sürükle ve bırak tekniği ile basit ama güçlü bir liderlik yapıyorum. İş akışını özelleştirmek benim görevim. 

Öğrenmek Bitmez

Bildiğimiz şeyleri paylaşarak birbirimizden öğreniriz. Burada kibir yoktur. Keşfetme sürecini dahi eğlenceli hale getirebiliriz.

Canlı Destek
x
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?